Árpa Attila újra képernyőn lesz

2010. január 10. vasárnap 14:27

Árpa Attila újra képernyőn lesz
Árpa Attila a tűzhely mellé áll a Hal a tortán főzőműsorban, annak ellenére, hogy tavaly augusztusban, amikor a TV2 nagy átalakítással indította az őszi szezont, levették a képernyőről.

Akkor olyan nyilatkozatokat tett a média fenegyerekeként elhíresült tévés, hogy nem biztos, hogy a médiában marad.

- Tisztázzunk valamit, soha nem jöttem el a TV2-től - mondja Árpa. - Megszűnt a státusom, illetve más töltötte be, én pedig tanácsadói munkakörben továbbra is dolgozom a TV2-ben. Másik funkcióba kerültem, ezt is szeretem csinálni. Szó sincs arról, hogy kirúgtak és megsértődtem, isten ments!

Ezzel a magyarázattal teszi érthetővé, hogy elvállalta a szereplést, ahol a tőle megszokott gonoszsággal meg is tréfálta a vacsoravendégeit. Titokzatoskodott, nem volt hajlandó elárulni nekik, hogy milyen húst tálalt.

- Kíváncsi voltam, ha ott a látvány is, mennyire tudok szórakozni az agyukkal - meséli nevetve. - Volt, aki bátran bevállalta, volt, aki kevésbé, de Schobert Norbi nem volt hajlandó enni belőle, míg el nem árultam, mi az. Egyébként sertés szüzet tálaltam, délkelet-ázsiai pácban.

Attila akkor szokott főzni, ha vendégeket vár, ha muszáj, mert éhes, vagy olyan alapanyaggal, fűszerrel találkozik, amit még nem ismer. Recept után vagy utasításra nem hajlandó fakanalat ragadni.

blikk.hu - Fotó: frego.li