Pécsi strandröplabda sikerek
2008. augusztus 05. kedd 17:35
A hétvégén ismét pécsi sikerek születtek strandröplabdában, hiszen az ötödik alkalommal megrendezett balatonszemesi Szemes Openen két pécsi páros is a dobogóra álhatott .
A 17 csapat részvételével megrendezett versenyen amatőr és profi játékosok is részt vettek. Budapesti, pécsi, siófoki, nyíregyházi résztvevői is voltak a tornának.
A pécsi Gyöngyösi Zoltán ez alkalommal Tölgyesi oldalán játszott, és a második helyezést szerezte meg a siófoki páros mögött, míg a másik pécsi kettős, Mánfai - Szabó F., a bronzéremnek örülhetett.
Végeredmény:
1. Somogyvári - Sümegi (Siófok, 7 mérkőzés/6 győzelem)
2. Gyöngyösi - Tölgyesi (Pécs, 6 mérkőzés/5 győzelem)
3. Mánfai - Szabó F. (Pécs, 7 mérkőzés/5 győzelem)
A hétvégén (augusztus 8-9-én) dr. Horváth Balázsnak, a PTE-PEAC játékosának szoríthatunk, aki budapesti párjával részt vesz a Strandröplabda Országos Bajnokságának (Mester Torna) döntőjén, Balatonbogláron.
Kocsis Anita
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hatalmas tűz ütött ki Pécsett, a...
- Hidegfront érkezik, de csak még...
- Két pécsi drogdílerre is lecsaptak a...
- Nagyon káros, ezért ne etessük a...
- Hétfő éjfélig meghosszabbították a...
- Hárman sérültek meg a 6-os pécsi...
- Egyre-másra lobbannak fel szabadtéri...
- Harminc éve történt: tizenegyen...
- Nézze meg, hány részeg autóst...
- Példásan helytálltak a versenyen...