Olimpia: négy között a férfi kézilabda-válogatott
2012. augusztus 08. szerda 14:32
A magyar férfi kézilabda-válogatott a legjobb négy közé jutott a londoni olimpián, mivel szerdai negyeddöntős mérkőzésén kétszeri hosszabbítás után 34-33-ra legyőzte a négy éve ezüstérmes izlandi csapatot.
Habár Mocsai Lajos csapata a második félidő elején öt góllal is vezetett, a rendes játékidő végén 27-27 volt az eredmény úgy, hogy Fazekas 14 másodperccel a vége előtt hétméterest fogott és a leindításból sikerült egyenlíteni. A kétszer ötperces hosszabbítás sem döntött (30-30), az újabb ráadás végén viszont a magyar válogatott, drámai körülmények között 34-33-ra nyert.
Az olimpiák történetében a magyar férfi kézilabda-válogatott legjobb eredménye negyedik hely volt, ezt legrosszabb esetben is beállítja Londonban. Mocsai Lajos együttese a fináléba kerülésért a svéd-dán párharc továbbjutójával találkozik pénteken.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hétfőn és kedden nem látogatható a...
- Ilyen volt a pécsi Casino, ahol pénzt...
- Magyar Péter: csökken a kormánytagok,...
- Mohácsi lányra is voksolhatunk a...
- Nézze meg, mennyire betalált Dávid...
- Csaknem 50 ezer forintot szánunk...
- Magyar Péter bejelentette, hogyan...
- Kilencvenegy éves melegrekord dőlt...
- Természetközeli élménypark vár...
- Huszonhét határsértőt tartóztattak...

