Ligakupa: előny a ZTE-nél és a Diósgyőrnél
2007. október 31. szerda 22:53
A Diósgyőr három góllal nyert Debrecenben, a ZTE 2-1-re a otthon Fehérvár ellen a labdarúgó Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén.
A magyar Ligakupa első elődöntőjében a Zalaegerszeg a Fehérvár csapatát fogadta. A találkozón Sitku góljával, kisebb meglepetésre, a vendégcsapat szerezte meg a vezetést. A folytatásban azonban Meye, majd Botis találataival megfordította a mérkőzést a ZTE. A végeredmény 2-1 lett.
Hazai pályán szenvedett vereséget a másik elődöntőben a Debrecen. Miroslav Beránek vezetőedző csapata már az első félidőben kétgólos hátrányba került, miután Katona és Simon is bevette Balogh kapuját. A második játékrészben ugyan a csereként beállt Sidibe szépített, ám Simon és Lipusz találataival kialakult az 1-4-s végeredmény.
A visszavágókat november 14-én rendezik.
Képünkön: Dzsudzsák Balázs (DVSC) és Kállai Norbert (DVTK) harca a labdáért
MTI Fotó: Oláh Tibor
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kedden több hullámban újabb heves...
- Lépcsőfutó versenyt rendeznek a TV...
- Bankjegyekkel teli tárcát talált két...
- Több mint félezer helyre riasztották...
- Nem tudott belenyugodni a szakításba...
- Így itassuk a madarakat a nyári hőségben
- Szili Katalin: az unió nem foglakozik...
- Katasztrófa sújtotta területté...
- Őri Lászlót választották a Baranya...
- Még csaknem két hétig...