Lewis Hamilton Svájcba költözik
2007. október 29. hétfő 22:17
A McLaren huszonkét éves versenyzője szó szerint berobbant a Forma-1-be az idei évben, és a szigetországban egy csapásra sztár lett belőle, akiről nem volt olyan nap, hogy ne írtak volna a helyi újságok.
Bár mindenki számára világos, hogy Svájc egyes területein különösen jók az adózási feltételek, Hamilton azt állítja, azért költözik a térségbe, mert ott jóval kevesebben ismerik, és megtarthatja anonimitását.
„Svájcban az emberek nem mennek oda hozzád, és egyedül hagynak, teret engednek neked", mondta Hamilton a BBC-nek adott nyilatkozatában.
„Amikor a Forma-1-be kerültem, tisztában voltam azzal, hogy lesznek változások", mondta. „Nem mehetsz többet bármerre. Amikor hazatérsz, mindenki felismer, így nem egyszerű normális ember módjára létezni. Még moziba sem tudok elmenni nyugodtan. Elmegyek a mosdóba egy benzinkúton és az emberek autogrammért rohannak utánam."
F1Világ
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Jégeső, felhőszakadás csaphat le...
- Csütörtökön ismét féláron fagyizhat...
- Újra Mohács lesz a halétkek fővárosa,...
- Karambol miatt félpályán halad a...
- Ismét csökkennek az üzemanyagárak kedden
- Baranyában is megemlékeztek Isten...
- 11 milliárd forintnyi...
- Több mint 80 ezren vizsgáznak magyar...
- Huszonhat határsértőt tartóztattak...
- Vallomás a szerek világáról: így lett...