Lepsényi, a PVSK fiatal centere még lábadozik műtétje után
2012. június 22. péntek 18:04
Lepsényi Ádám, a PVSK fiatal centere egy hónappal ezelőtt artroszkópos beavatkozáson esett át és jelenleg is rehabilitációját tölti.
Nem alakult szerencsésen Lepsényi Ádám számára az idei szezon, hiszen már az alapszakasz végét is ki kellett hagynia, a rájátszásban pedig egyetlen mérkőzésen sem szerepelt. A PVSK-PANNONPOWER centerét azóta megműtötték, és jelenleg is rehabilitációját tölti - olvasható a BB1.hi portálon.
- Egy hónappal ezelőtt megműtötték a térdemet, egy artroszkópos beavatkozáson vagyok túl - mondta Lepsényi a BB1.hu-nak. - Kitisztították, lecsiszolták és a szalagom is rendben van. Jelenleg a rehabilitációmat folytatom, ami egészen a szezonkezdetig el fog tartani. A feladat most a combom erősítése lesz. Gyógytornászhoz járok, és kondizni tudok még. Csirke Ferenccel megbeszéltük, hogy számít rám, csak legyen jó állapotban a lábam.
Forrás: BB1.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hétfőn és kedden nem látogatható a...
- Ilyen volt a pécsi Casino, ahol pénzt...
- Magyar Péter: csökken a kormánytagok,...
- Csaknem 50 ezer forintot szánunk...
- Magyar Péter bejelentette, hogyan...
- Nézze meg, mennyire betalált Dávid...
- Kilencvenegy éves melegrekord dőlt...
- Mohácsi lányra is voksolhatunk a...
- Természetközeli élménypark vár...
- Huszonhét határsértőt tartóztattak...

