Kirúgta a PMFC a bundázásra kért játékosát, Törteit
2011. október 27. csütörtök 20:49
A Pécsi MFC labdarúgócsapata - a klub honlapjának tájékoztatása szerint - csütörtökön szerződést bontott Törtei Tamással, akit az október 5-ei, Siófok elleni Ligakupa-mérkőzés eredményének befolyásolására próbálták rávenni.
Az egyesület szerint Törtei az MLSZ szabályzatával, valamint a PMFC házirendjével és etikai szabályaival ellentétesen cselekedett, mert az esetet nem azonnal jelezte a klub vezetőségének, sőt, mielőtt ezt megtette volna, egyik játékostársának is beszámolt a megkeresésről. Ezért korábban - az ügy lezárásáig - eltiltották az edzések látogatásától, kedden pedig a magyar szövetség december 31-ig minden labdarúgással kapcsolatos tevékenységtől is eltiltotta.
A játékostól a honlap akkori beszámolója szerint azt kérték, hogy csapattársait bevonva próbálja meg úgy befolyásolni a mérkőzés alakulását, hogy a találkozót a pécsi csapat elveszítse. A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a múlt héten nyomozást rendelt el a meccsel kapcsolatban felmerült fogadási csalás ügyében.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ilyen volt a pécsi Casino, ahol pénzt...
- Több baranyai településen is...
- Nézze meg, mennyire betalált Dávid...
- Eddig még soha át nem élt forróság...
- Hétfőn és kedden nem látogatható a...
- Magyar Péter: csökken a kormánytagok,...
- Kilencvenegy éves melegrekord dőlt...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Magyar Péter bejelentette, hogyan...
- Jó hal, paprika, hagyma és só kell a...

