A házigazdák reménysége vár Szávayra Pekingben
2008. augusztus 07. csütörtök 10:42
Szávay Ágnes legutóbb június 30-án az angol nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében kapott ki két játszmában a kínai játékostól. A csütörtöki sorsolás balszerencsés volt Szávay számára, hiszen a tizenegyedik helyen rangsorolt magyar Csenggel került össze az első fordulóban Pekingben.
Amennyiben a magyar lánynak sikerül a visszavágás a hazaiak legnagyobb reménysége ellen, a második fordulóban a spanyol Nuria Llagostera Vives vagy a cseh Klara Zakopalová lesz az ellenfele.
A csütörtöki sorsoláson az is eldőlt, hogy párosban Szávay Arn Grétával az oldalán a japán Morita Ajumi, Szugijama Aj duó ellen kezd, és sikeres bemutatkozás esetén nagy valószínűséggel a Williams testvérek, Venus és Serena várnak rájuk. A teniszezők küzdelmei vasárnap kezdődnek.
Samsungsport
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Egy újabb borult, szomorkás nap vár...
- Drogdílerekre csaptak le a...
- Orbán Viktor: aki fiatalként a...
- Kilenc autót is megrongált egy...
- Vasárnap kezdődik a Házasság hete...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Januárban is olcsóbban tankolhattunk...
- Hetek óta nyoma veszett egy 14 éves...
- Új motorvonatokat, InterCity-kocsikat...
- Mentőautó gázolt el egy gyalogost a...

