Versenybringát lopott a férfi, bíróság elé állhat

2018. február 15. csütörtök 10:12

Versenybringát lopott a férfi, bíróság elé állhat

Lopás vétség megalapozott gyanúja miatt nyomozott a Siklósi Rendőrkapitányság az ellen a 43 éves csányoszrói férfi ellen, aki egy helyi családi házból lopott el egy versenykerékpárt 2018. január 13-án este. 

A rendőrök egy órán belül beazonosították, és elfogták a lopással gyanúsítható férfit, majd előállították és kihallgatták gyanúsítottként. A férfi beismerte tettét, és azt is elmondta, hogy a kerékpárt egy ismerősénél rejtette el azzal a szándékkal, hogy azt később eladja. A nyomozók a lefoglalt kerékpárt 2018. január 15-én a kora délutáni órákban visszaadták tulajdonosának.

A gyanúsított ügyében folytatott nyomozást a Siklósi Rendőrkapitányság a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal megküldte az ügyészségnek.

Forrás: BMRFK