Török kori kalandozásra invitál a TÉDÉEM Nkft.
2012. június 08. péntek 16:12
Új szolgáltatással bővül a pécsi turisztikai szervezet (TÉDÉEM Pécs Turisztikai Nonprofit Kft.) kínálata. Június 8-tól 15-ig 2 helyszínen is kölcsönözhetnek kerékpárt a vendégek a POSzT ideje alatt.
A belvárosban a Széchényi téren található Tourinform irodában lehet kerékpárra pattanni, a Zsolnay Kulturális Negyedben pedig az E78-ban vehetők át a kerékpárok. A bérleti díjak a 300 Ft-os Negyed Menet alapdíjtól az 1, 2, 4, 6 órás és egész napos bérleti lehetőségig rugalmasan igazodnak a kerekezni vágyók igényeihez. A flotta összesen 20, hazai gyártmányú bicikliből áll.
Június 16-án, szombaton 17 órakor kerékpáros kalandozás indul a török kori Pécs városában. A résztvevők a kb. kétórás túrán visszatekerhetnek a 16. századba, Szulejmán szultán birodalmába, az épülő dzsámik, mecsetek, fürdők korába. A vezetett kerékpártúrához saját és bérelt kerékpárral is lehet csatlakozni.
A kerékpárbérlés a teljes szezon alatt a vendégek rendelkezésére áll majd a török kori kalandozás mellé pedig további tematikus túrák bevezetését tervezi a pécsi turisztikai szervezet.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Két hektáron égő tarlótűzzel küzdenek...
- Hetven éve csilingelt az utolsó...
- Egy hónapja nyoma veszett egy pécsi...
- Vádat emeltek egy magyar ellen, aki...
- Ingyen fagyizna a Balcsin? Keresse az...
- Tanévkezdésre minden iskolában ott...
- Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú...
- A pécsi börtönnél is működik az...
- Bejött a Tüke Busz fonódó hálózata,...
- Balhé a péküzemben: sűrített...