Színvonalas atlétikai centrum épülhet Mohácson
2015. június 26. péntek 12:48

A csütörtökön tartott mohácsi képviselő-testületi ülésen elfogadták az új atlétikai futópálya és dobócentrum kialakításának támogatásáról szóló határozati javaslatot - adta hírül a Mohácsi Újság.hu.
Mohács önkormányzata évek óta dolgozik egy új futópálya és egy, a Városi Sportcsarnok mellett kialakítandó dobócentrum létrehozásán. A fejlesztés tartalmazza a Kórház utcai atlétikai futópálya teljes felújítását, a sportcsarnok melletti szabadidő parkban négy súlylökő-kör, két darab kalapács- és diszkoszvető-, illetve egy gerelyhajító-hely kialakítását.
A Nemzetközi Atlétikai Szövetség szabványainak és előírásainak is megfelelő sportközpont mellett négy teljesen új öltöző kialakítása is szerepel a pályázatban.
Szekó József polgármester úgy fogalmazott az ülésen, nagy az esély, hogy a közel kétszázharminc milliós projekt teljes költségét a Magyar Atlétikai Szövetség finanszírozza és reményei szerint már jövőre elkezdhetik a munkát.
A cikk ITT folytatódik!
Forrás: Mohácsi Újság.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nagyon pörgött a Baranya bisztró,...
- Késve indul Pécsre a fővárosból egy...
- Egy hónapja hiába keresnek egy 11...
- Buszokat, teherautókat ellenőriznek a...
- Baranyában is megemlékeztek Isten...
- Drogdíler-párosra csaptak le a...
- Radikálisan csökkent az orvosok és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Ilyen volt az 1986-os május elseje...
- Elsöprő a plusz kéthavi nyugdíj és a...

