Szerdán délig lehet hetihegyet venni a PEN-re
2008. április 15. kedd 17:29
A hetijegyeket holnap délig lehet megvásárolni a hallgatói önkormányzatok által üzemeltetett szolgáltató irodákban és a Ticketportal árusítóhelyein, a készlet erejéig. A hetijegyek előnye, hogy birtokukban bármikor be lehet lépni a fesztiválra, míg a napijegy árusítás a Zsolnay-gyár korlátozott befogadóképessége miatt felfüggesztésre kerülhet.
Az idei Pécsi Egyetemi Napok a Széchenyi térről startol szerda délután négy órakor, ahol a diákrektor jelöltek bemutatkozása mellett előreláthatólag Tóth Bertalan Pécs alpolgármestere, a rendezvény fővédnöke, Miskolczi Norbert, a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciájának elnöke és Szabó Gábor, a Pécsi Tudományegyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzatának elnöke, a rendezvény főszervezője üdvözli majd az egybegyűlteket.
A diákrektorcsapatok és követőik mintegy öt óra körül vonulnak majd át a Zsolnay-gyárba, a felvonulást a francia La Fanfare En Petard zenekar kíséri majd.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kisbusszal ütközött egy autó a 6-os...
- Jön a Szilveszteri Szuperlottó 7...
- Megpördült, majd az útpadkának...
- Forradalmi műtét a PTE Klinikai...
- Megérkezett az utolsó Leopard, teljes...
- Böröcz Károly alezredes lett idén az...
- Így tartanak nyitva télen a nemzeti...
- Ma és kedden is megcsodálhatjuk a...
- Pécsi gyalogosgázolás szemtanúit...
- Ne legyen határtalan a türelem a...

