Szél Kata varázslatos kalandját játssza el a Pécsi Kölyökszínpad
2016. január 14. csütörtök 13:35

A Pécsi Kölyökszínpad Szél Kata varázslatos kalandját adja elő január 15-én, pénteken délután a Művészetek és Irodalom Házában.
A Pécsi Kölyökszínpad bemutatja Szél Kata varázslatos kalandjának mesés vígjátékát, amelyben egy kilencéves kislánynak kell bebizonyítania, mi is a legfontosabb a világon. A varázslatokkal teli kalandban Kata nem marad egyedül, elkísérik őt barátai, akik részesévé válnak ennek a csodának. A darabot írta és rendezte Katreiner Antal.
A történet egy kulcsfontosságú kérdéssel veszi kezdetét: vajon mi lehet fontosabb a PHS, vagy az SZB? Hogy Ön is el tudja dönteni a PHS = pénz-hatalom-siker, az SZB = szeretet és barátság. Ugye milyen egyszerű a válasz? Az életben pofon-egyszerű, na de az előadásban ott van a KIVÉVE!
Kivéve, mert ebben a mesében a döntést egy tanyasi világban felnőtt kilenc éves kislánynak Szél Katának kell meghoznia, aki épp az imént csöppent bele a nagyvárosi forgatagba. Kata dolgát nehezíti, hogy egy orvosi rendelő ajtaján keresztül egy mesebeli varázslatos világba kerül, elérkezik Idelentbe, majd tovább megy Odaátba, de mielőtt Azonistúlhoz ér, még beugrik Amarrába is. Természetesen nem egyedül vág neki a kalandoknak, elkíséri őt Rím Elek, és Skan Dia, akik ráadásul megismerkednek egy igazi modern boszorkánnyal.
Már csak az az egyetlen kérdés, hogy sikerül-e Katának megszerezni a borítékokat! Hogy milyen borítékokat? Az előadás végére minden titokra fény derül!
Az előadás délután három órakor kezdődik a Művészetek és Irodalom Házában, a Fülep Lajos teremben. A jegy egységesen ötszáz forintba kerül.
Forrás: ZSÖK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Alapításuk 150. évfordulóját...
- Már több mint félmillióan küldték...
- Megdőlt egy szakállas országos...
- Több mint másfél hónapja hiába...
- Ennyi volt: leállnak a pogányi...
- Baranyában is készülnek a nemzeti...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Petri György nevét viseli a megújult...
- Angliáig jutott a Mohácsi-szigetről...
- Vádat emeltek egy baranyai drogbanda...