Szécsi: áprilisig maradnak a kordonok
2010. február 04. csütörtök 18:26

Április első hetére kell elkészülnie a Széchenyi tér teljes burkolásával a kivitelező Bayer Centernek - tudta meg a Pécsi Újság.hu Szécsi Zsolttól, a város főépítészétől.
Várhatóan eddig állnak majd a kordonok, amelyek nemcsak az eddig el nem készült munkaterületeket, hanem a főtér javításra szoruló részeit is határolják.
Szécsi Zsolt kifejtette, a munkálatok keretében folytatódik a Széchenyi tér eddig el nem készült részeinek kivitelezése: helyükre kerülhetnek a terület lépcső- valamint díszítőelemei is. Mint ismert, a tervek szerint az új Széchenyi térre lerakott burkolat egészen a Kossuth térig fogja borítani az Irgalmasok utcáját.
Ezzel együtt a már elkészült területeket is javítani fogják: az idő rövidsége és a téli körülmények miatt előállt hibákat, a nem megfelelően lerakott, billegő köveket is korrigálják majd.
B. G.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Letért az útról és felborult egy autó...
- Fagy, köd, ónos szitálás: ez vár ránk...
- Elindult a vasárnapig tartó...
- Áramot vezetett egy pécsi fémkapuba -...
- Így alakulnak a fenyőfaárak az idei...
- Első jelentkezőit várja a PTE...
- Megvannak az adatok, rengetegen...
- Lángolt két garázs Baranyában,...
- Ma és kedden is megcsodálhatjuk a...
- Karambol Bólynál: egy ember beszorult...

