Százezer forint értékben loptak el rezet Komlón
2018. február 17. szombat 09:27

Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a Komlói Rendőrkapitányság az ellen az 55 éves helybeli férfi ellen, aki 2017. szeptember 30-án reggel bontott réz csöveket és réz csaptelepeket lopott el egy komlói telephelyről, amelyeket azután egy színesfém átvevőhelyen értékesített.
A rendőrségtől a telep tulajdonosa kért segítséget azért, mert egyik reggel a telepen egy ismeretlen férfit láttak, aki éppen réz csöveket tördelt össze.
A rendőrök a tolvajt előállították, majd kihallgatták gyanúsítottként. A férfi kihallgatásán azzal védekezett, hogy az átvevőhelyen leadott réz csöveket és csapokat csak úgy találta.
A nyomozást a rendőrség a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Éjjel és még kedden napközben is ránk...
- A bíborosok felvázolták a következő...
- Jelölt kecsegéket telepítettek a...
- Karambol miatt félpályán halad a...
- Baranyában is megemlékeztek Isten...
- Újra Mohács lesz a halétkek fővárosa,...
- Ismét csökkennek az üzemanyagárak kedden
- Csütörtökön ismét féláron fagyizhat...
- Hétfőtől már naponta utazhatunk...
- Hatalmas balhé volt Pécsett:...