Súlyosan megrongálódott egy ház az Anna utcában, téglák zuhantak le a tetőről
2018. március 08. csütörtök 13:22
Frissítve: 2018. március 08. csütörtök 15:22

Csütörtökön dél után pár perccel megroggyant egy kétszintes ház tetőszerkezete az Anna utcában. A leomló szerkezeti elemek megrongáltak egy, az utcán parkoló gépkocsit.
A helyszínen járva azt tapasztaltuk, hogy minden bizonnyal a kétszintes, elhanyagoltnak tűnő épület tetejéről lehullott téglák borították a ház előtti útszakaszt.
Egy ott parkoló gépkocsi tetejére szintén jutottak a téglákból, a hátsó ablaka be is tört.
A Katasztrófavédelem helyszínre érkezett munkatársai az Anna utcát teljes hosszában lezárták.
Az eset során személyi sérülés nem történt, az épületben nem tartózkodott senki. Az ugyanakkor pusztán kizárólag a szerencsének tudható be, hogy az utcán nem járt éppen senki, hiszen a méretes téglák lezuhanásakor nagyobb baj is történhetett volna.
A hatóságok értesítették a ház tulajdonosát, a továbbiakban az ő feladata a károk felszámolása és a további veszélyhelyzet megelőzése.
M. B. - Fotó: Dittrich Éva
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Még csütörtökön is hűvös, borongós...
- Nyári előszezoni menetrendre vált a...
- Az átlagosnál melegebb és szárazabb...
- Ennyi volt, távozott a PMFC-től Aczél...
- Folytatódik az áresés, ezúttal a...
- Csütörtökön számolnak be a kormány...
- Különös házasság: közbelépett a bíróság
- Hétfőtől már naponta utazhatunk...
- Történetének legnagyobb gyakorlatát...
- Boltba indult, aztán nyoma veszett...