Részegen szlalomozott az autóval - persze, hogy baj lett a vége
2014. október 18. szombat 12:12
Ittasan tört autókat egy férfi szombat hajnalban Pécsett - számolt be a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
Mint a police.hu portálon olvasható, a rendelkezésre álló adatok alapján október 18-án (szombaton) hajnali negyed öt körül egy személygépjármű közlekedett a kertvárosi Nagy Imre út szerviz útján a Csontváry utca felől az Aidinger János út irányába.
Haladása során neki ütközött egy ott parkoló személyautónak, melyet a mellette álló gépjárműnek tolt. A baleset következtében elsődleges adatok alapján a gépkocsi vezetője könnyű sérüléseket szenvedett.
A beszámoló szerint az intézkedés során a férfival szemben alkalmazott alkohol gyorsteszt pozitív értéket mutatott, ezért további mintavételre előállították.
A Pécsi Rendőrkapitányság a 35 éves pécsi lakossal szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének gyanúja miatt nyomozást indított.
EQM - BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A vonatok több, mint háromnegyede...
- Durva dolgok derültek ki a...
- Változás előtt: csütörtökön végre...
- Akár Pogányból is elrepülhetünk a...
- Elrajtolt a Mecsek-rali, a Pécs...
- Újabb tíz százalékkal nő a...
- Brutális gyilkosság Pécsett:...
- Orbán Viktor ismertette a nemzeti...
- Kitereli a településekről a...
- A fenyőárusoknál is akcióznak a NAV...

