Részeg, jogsi nélkül vezető autóst fogtak a rendőrök Baranyában
2025. november 07. péntek 13:33

A rendőrök november 4-én délután Szentlőrincen állítottak meg egy autóst, ahol az ellenőrzés során kiderült, hogy a férfit a bíróság évekkel korábban végleg eltiltotta a járművezetéstől, soha nem is volt vezetői engedélye, és az alkoholszonda is pozitív jelzést adott.
Tekintettel arra, hogy a férfi korábban is többször ült ittasan a volán mögé, a rendőrök az intézkedés alkalmával - mint különös visszaesőt - őrizetbe is vették, és kezdeményezték a letartóztatását.
Járművezetés ittas állapotban és járművezetés az eltiltás hatálya alatt bűncselekmények elkövetése miatt nyomoz ellene a Szigetvári Rendőrkapitányság.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

