Repülő fénygömböket láttak Pécs egén
2009. október 12. hétfő 09:34

Szombat este és még vasárnap délelőtt is több bejelentés érkezett a Magyar Ufókutatási Központ (RYUFOR Alapítvány) Ózdi központjába és Pécsi munkatársához, amely szerint több azonosítatlan repülő objektum szelte át a Pécsi égboltot.
- Este kilenc előtt néhány perccel arra lettem figyelmes, hogy a Mecsek déli oldalán, mintegy két kilométerre a Tubestől hat, vagy hét narancssárga, gömb alakú ismeretlen légi járművek haladnak a horizonton - mondta a lapnak Buzády György, a Magyar Repülőszövetség alelnöke.
A járművek a repülési szakember szerint gyorsan haladtak, mintegy négy perc alatt tűntek el a horizonton és egyenletes sebességgel haladtak a felhőplafon alatt, maximum 1000-1500 méteres magasságban. Kriston Endre, a Magyar Ufókutatási Központ vezetője szerint az elmúlt hónapokban nem ez volt az egyetlen eset.
- Szinte az ország minden részéről érkezett bejelentés (Miskolcról, Szigetszentmiklósról, Pomázról, Halásztelekről, Tatabányáról) köztük Pécsről is, ahol egy fiatalember nem egészen egy hónappal ezelőtt két tízemeletes épület között látott egy lebegő, hatalmas háromszög alakú ufót - emlékeztet cikkében a Bors.
- Az unokaöcsém figyelt fel erre az ufóra, én pontosan ilyet láttam két évvel ezelőtt is - állítja a pécsi Varga Zsolt, aki szerint érdekes módon rendszerint szombat este fedezik fel az azonosítatlan repülő tárgyakat.
Képünk illusztráció.
Forrás: Bors
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Melegszik az idő, akár harminc fok is...
- Szexuális erőszakkal gyanúsított...
- Egyszerre két ponton is meggyulladt a...
- Zavarta, hogy sír, eltörte csecsemője...
- Feladta magát Nyerges Zoltán, a...
- Orbán Viktor Pécsre látogat -...
- Súlyosan megsebesítette anyját és...
- Volt egyszer egy Aranykacsa: hét...
- Egy hónapon át Kelenföld lesz a pécsi...
- Elkezdődött az egyhetes rendőrségi...