Rendőrök mentették meg egy eltűnt idős férfi életét
2016. január 13. szerda 16:36

Négyen vitték a kezükben a mentőhöz, járni sem tudott, annyira legyengült az eltűnt férfi.
Idős, beteg férfi eltűnését jelentette be a rendőrség ügyeletére Mázáról egy hozzátartozója január 11-én 23 óra körüli időben. Elmondta, hogy a férfi 20 óra körüli időben a kutyáival ment sétálni, de órákkal később csak a kutyák értek vissza.
A rendőrök azonnal megszervezték a keresését, a helyi polgármester közel tizenöt embert toborzott, a rendőrök húszan voltak. A rendőrség irányította a kutatást, először a falu közelében, majd szélesebb körben keresték, közben mindenkit megkérdeztek, hogy látták -e a férfit. Így jutottak el az eltűnt férfi utolsó nyomára: a szomszédos településen, Váralján egy buszmegállónál látták.
Másnap innen tervezték újra a kutatást, majd pár órával később 14 óra 30 perckor egy rendőri kutatócsoport találta meg. A férfi egy bokros területen ült a földön, a lábai véresek voltak. A férfit felvették és kézben vitték ki az útra, ahonnan a mentő kórházba tudta szállítani.
A férfi közel húsz órát volt a hidegben, nagyon legyengült, a civilek és a rendőrök az utolsó órában mentették meg az életét.
Forrás: Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Alapításuk 150. évfordulóját...
- Már több mint félmillióan küldték...
- Megdőlt egy szakállas országos...
- Több mint másfél hónapja hiába...
- Ennyi volt: leállnak a pogányi...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Petri György nevét viseli a megújult...
- Angliáig jutott a Mohácsi-szigetről...
- Baranyában is készülnek a nemzeti...
- Vádat emeltek egy baranyai drogbanda...