Rátörték az ajtót a kommandósok egy baranyai drogkereskedőre - Videó!
2024. augusztus 07. szerda 14:27

Egy újabb kereskedőt vontak ki a forgalomból.
Az elmúlt időszakban a Szigetvári Rendőrkapitányság területén olyan személyek ellen intézkedtek, akiktől biofüvet és kristályt foglaltak le.
Minden fogyasztótól egy irányba vezettek a szálak, mivel mindegyikük ugyanazt a férfit nevezte meg terjesztőként.
Augusztus elejére már minden szükséges információ a rendőrök rendelkezésére állt ahhoz, hogy kihallgassák a 31 éves pettendi kereskedőt, ezért a Mecsek Közterületi Támogató Alosztály a férfit a saját házában fogta el.
A gyanúsított kihallgatása során nem ismerte el a bűncselekmények elkövetését. Őrizetbe vették, majd kezdeményezték a letartóztatását, amelyet a bíróság a mai napon elrendelt.
Az eljárásban zárolták a gyanúsított bankszámláját, ingatlanját, valamint pénzt és ékszereket is lefoglaltak.
Kereskedéssel elkövetett új pszichoaktív anyaggal visszaélés miatt nyomoz a Szigetvári Rendőrkapitányság.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Idén is Fekete István nyomába eredtek...
- Ismét korlátozás nélkül járnak a...
- Lézerközpont: Sánta amondó, az 1...
- Továbbra is láthatók Mohács közelében...
- Kocsmai késelőt fogtak el a rendőrök...
- Hazahordta az üzletek árukészletét...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Helyreáll délután a menetrend a pécsi...
- Pezsgő élet a kaszinóban, csilingelő...
- Kalapáccsal végzett áldozatával egy...