Pécs az MSZP szerint már nincs az erős bástyák között
2010. január 05. kedd 06:08
A legtöbb esély a budapesti kerületekben van, de a főváros mellett Miskolc és Szeged is favoritnak számít - írja a lap keddi számában.
Az esélyes körzeteket "kiemelt körzetként" kezelik majd a kampányban, ami nem feltétlenül többletforrást, hanem személyre szabottabb kampánycsomagot jelent, és várhatóan azt, hogy a párt vezetői is többet mutatkoznak az adott kerületben, erősítve a jelöltet.
A lap információi szerint az ötven kiemelt körzetből a legtöbb fővárosi, de esélyesnek számít több csongrádi, borsodi és szabolcsi kerület is. A szocialisták bíznak Botka László szegedi polgármester egyéni győzelmében is, ahogyan egyéni mandátumot remélnek Káli Sándor miskolci polgármestertől, Lamperth Mónika elnökhelyettestől, Gúr Nándor Borsod megyei elnöktől és Ujhelyi Istvántól, a Miniszterelnöki Hivatal államtitkárától is.
MTI - EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hétfőn a felhők mellett már...
- Balokány: kitartanak a hotel mellett
- Megszállnak kedden egy baranyai...
- Volt egyszer egy Aranykacsa: hét...
- Egy héten át tartó rendőrségi razzia...
- Hétfőn és kedden búcsúra várják a...
- Óránként akár száz hullócsillagot is...
- "Én is cigány vagyok" - hirdette...
- Apa lett Szoboszlai Dominik, a...
- Egy hónapon át Kelenföld lesz a pécsi...