Nem minden pécsi szökőkutat sikerült beüzemelni
2022. május 18. szerda 14:34

Újra működik a Széchenyi téren a kaszkádos szökőkút és a bikafejes Zsolnay-kút, miután a BIOKOM NKft. elvégezte azok szükséges karbantartását, javítását, felülvizsgálatát. A Szent István téri szökőkutat azonban a társaság kénytelen volt ideiglenesen leállítani.
A nyári meleg május közepén megérkezett Pécsre, ilyen időben pedig a szökőkutak látványa is felfrissülést nyújt az embereknek. A csobogó vízben már a Széchenyi téren is
gyönyörködhetünk, hiszen a BIOKOM NKft. ismét üzembe helyezte a kaszkádos szökőkutat, valamint a tér déli oldalán található bikafejes Zsolnay-kutat, miután elvégezte azok szükséges karbantartását, javítását, felülvizsgálatát.
Ezek mellett természetesen szerte a városban üzemelnek már az ivókutak, csobogók és
szökőkutak, ez alól kivétel a Szent István téri szökőkút, amelyet a BIOKOM NKft. kénytelen volt ideiglenesen leállítani műszaki okok miatt.
A társaság már megkérte a szökőkút állapotára vonatkozó szakvéleményt, a várhatóan júniusra elkészülő dokumentumból fog kiderülni, milyen munkálatok szükségesek a szökőkút javításához és újbóli üzembe helyezéséhez.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Átszállásra felkészülni! Ismét...
- A Müller Hipp bébiételt hívott vissza...
- Csillagzáporban gyönyörködhetünk...
- Megegyeztek a parlamenti bizottsági...
- Két baranyai településre érkeznek meg...
- Péterffy valamit nagyon benézett vagy...
- Hideg éj után enyhe nap vár ránk szerdán
- Új életre kelt, s már vissza is tért...
- Anyja segítségével próbálta...
- Vádat emeltek egy öngyilkosságra...

