Nem a megszokott módon közlekednek a buszok szombaton
2016. június 11. szombat 10:51

A Kertváros Nap Rendezvény miatt június 11-én, szombaton 14 óra és 23:30 közötti időben teljes szélességében elzárják a Maléter Pál út Varsány utca és Viktória utca közötti szakaszokat. Emiatt máshogy közlekednek az 1-es, 6-os, 60A-s és a 121-es buszjáratok.
Az 1-es járat Kertváros irányába a Nagy Imre úti megállóig eredeti útvonalon közlekedik, majd balra fordulva a Keszüi úton halad tovább. A Keszüi útról jobbra fordul a Málomi útra, és az Aidinger János úton már az eredeti útvonalon közlekedik Uránváros irányába az autóbusz. Így kimaradnak a Sarolta utcai, Lahti utcai, Krisztina téri megállók. A járat a terelő útvonalon lévő valamennyi autóbusz-megállóban megáll: Bogár utca, Berzsenyi utca, Enyezd u.
Az utolsó eredeti útvonalon közlekedő járat 13:30-kor indul Uránvárosból,az első terelő útvonalon közlekedő járat pedig 13:50-kor indul.
A 6-os járat a Várkonyi Nándor u. elnevezésű megállót követően a 3-as járat vonalán közlekedik az Árnyas utca megállóig, majd Árnyas utca, Siklósi út és eredeti útvonalon közlekedik mindkét irányban. Mindkét irányban kimaradnak a Lahti utcai (Árkád irányába), Krisztina téri, Littke József utcai, Temető déli kapu megállók. A járat a terelő útvonalon lévő valamennyi autóbusz-megállóban megáll: Sarolta utca, Nagy Imre út (Árkád irányába), Bogár utca, Berzsenyi utca, Árnyas út.
Az utolsó eredeti útvonalon közlekedő járat Kertvárosból az Árkád felé 13:11-kor indul. A 13.31 és 13.51-kor induló járatok az Árkád felé eredeti útvonalon, visszafelé terelőúton közlekednek. Az első terelő útvonalon közlekedő járat Kertvárosból az Árkád felé 14:11-kor indul.
A 60A-as járat a Várkonyi Nándor úti megállóig eredeti útvonalon közlekedik, majd a Budai állomás irányába halad tovább a Nagy Imre úton, ezt követően kanyarodik jobbra a Keszüi útra. Az Árnyas utca autóbusz-megállótól a járat az eredeti útvonalon közlekedik tovább.
A kimaradnak Lahti utcai, Krisztina téri, Enyezd utcai (Budai állomás irányába) megállók. A járat a terelő útvonalon lévő valamennyi autóbusz-megállóban megáll: Sarolta utca, Nagy Imre út, Bogár utca, Berzsenyi utca.
Az utolsó eredeti útvonalon közlekedő járat a Budai Állomásról 12:50-kor indul, az első terelő útvonalon közlekedő járat indulása 13:50-kor indul.
A 121-es járat (Kertváros felé) a Littke József utca elnevezésű megállóig eredeti útvonalon közlekedik, ezt követően Málomi út, Keszüi út, Nagy Imre út, majd eredeti útvonalon.
Kimarad a Krisztina téri megálló. A járat a terelő útvonalon lévő valamennyi autóbusz-megállóban megáll: Enyezd utca, Berzsenyi utca, Bogár utca, Sarolta utca.
A terelés a 14:00 órakor induló járatot érinti.
Képünk illusztráció.
Forrás: BIOKOM Nonprofit Kft.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Még szerdán sem számíthatunk napsütére
- Boltba indult, aztán nyoma veszett...
- Levélben kérték Orbán Viktort,...
- Szijjártó Péter Pécsett: a magyar...
- Továbbra is a pokol bejárata Pécs...
- Szerdán dönt a kormány az árrésstop...
- Hétfőtől már naponta utazhatunk...
- Szállást keres a Szentírás - Új...
- Újra Mohács lesz a halétkek fővárosa,...
- Pótlóbuszok járnak Villány és Mohács...