MÁV: további késésekre kell számítani
2010. június 03. csütörtök 08:08
Csütörtök reggelre tovább romlott a vasúti közeledés helyzete, még több szakaszt kellett lezárni az áradások és a belvizek miatt, csökkenteni kellett szerelvények sebességét, ami miatt késnek vonatok - közölte a MÁV kommunikációs igazgatósága csütörtökön hajnalban az MTI-vel.
A Budapest-Pécs vonalon Keszőhidegkút-Gyönk és Szakály-Hőgyész, Sásd és Godisa illetve Döbrököz és Dombóvár között több szakaszon csökkenteni kellett a vonatok sebességét. Emiatt a vonatok átlagosan 15-20 perc késéssel közlekednek.
A Dombóvár-Kaposvár-Gyékényes vonalon Dombóvár-Dombóvár-alsó és Taszár-Kaposvár között kellett csökkenteni a sebességet. Itt átlag 10-15 perccel nő a menetidő.
A Dombóvár-Bátaszék vonalon Dombóvár és Máza-Szászvár között vonatpótló buszok közlekednek. A buszok Mágocs-Alsómocsolád, Szalatnak, Kárász-Köblény, Szászvár településeket nem érintik, mert ezek közúton megközelíthetetlenné váltak.
Szentlőrinc-Szigetvár között is csökkenteni kellett a sebességet. Itt csak néhány perces késések fordulnak elő.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Juhász Dorka csapata már a török...
- Új hajóval bővült a vízirendészet...
- Idén is várják az Ifjú Kócsagőröket a...
- Bilincsben vitték el Toroczkai Lászlót
- Folytatódik az olimpiai...
- Megáll az élet Horvátországban, csak...
- A Mecsekről száguldott Pécs...
- Kizárta a lakásból édesanyját egy...
- Durván emelkedtek az üzemanyagárak...
- Elköltözött a Klinikai Központ...

