Lezárják a pécsi Árpád-híd nyugati felhajtóágát
2011. július 05. kedd 16:19
A BIOKOM Pécsi Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Kft. sajtóközleménye:
"A pécsi Árpád-híd (a buszpályaudvar melletti vasúti felüljáró) nyugati felhajtóágának (Kálvin utca, Domus felőli) felújítását megalapozó tanulmány elkészítéséhez feltáró vizsgálatokat végeznek a szakemberek.
A több napon át tartó mérések hétfőn reggel kezdődtek el a helyszínen. A nélkülözhetetlen vizsgálatok miatt július 6-án, szerdán 8 óra és éjfél között lezárásra kerül ezen felhajtóág, így erre az időszakra forgalomelterelés lép életbe a helyszínen.
Javasolt kerülőútvonalak:
- Kálvin utca - Bajcsy-Zsilinszky utca - Nagy Lajos király útja - Alsómalom utcáról hajtva a felüljáró hídjára, vagy
- Ipar utca a felüljáró alatt - Alsómalom utca érintésével megközelítve a hidat.
A vizsgálatok a felüljáró állapotának pontos felmérését, majd szükség esetén a javítási munkák megtervezését szolgálják a közlekedők, a városlakók védelmében, így mindannyiunk közös érdeke!
Megértésüket, együttműködésüket előre is köszönjük!"
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Visszatért Pécsre Páva Zsolt:...
- Esőt, lehűlést hozó újabb front...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Megadták a kilövési engedélyt, a...
- Költségvetési csalás miatt ítéltek el...
- A jövő héten még sűrűbben járnak a...
- Szarvasbőgést hallgató túrákat...
- Éjféltől egy hónapon át tartó...
- Nézze meg, hol bukkannak fel biztosan...
- Négyes karambol miatt lezárták a...