Levendulaszüret lesz a Zsolnay Negyedben
2018. június 19. kedd 13:30

Az elmúlt évek hagyományát felelevenítve a Zsolnay Negyedben idén is leszüretelik a levendulakertek színpompás virágtermését június 23-án, délelőtt tíz órától. A levendulát csokrokba kötik, amelyeket a látogatók is hazavihetnek.
A Planetárium kupolája mellett két levenduláskert is található, a látogatók itt egy-egy csokor levendulát vehetnek át 10.00-14.00 óra között.
A levendulacsokor beszerzése előtt vagy után érdemes maradni a negyedben, az érdeklődők megnézhetnek egy előadást a légkondicionált Planetáriumban, vagy a különleges Zsolnay kiállításokat is megcsodálhatják.
Ajánlják a 11 órakor induló Hűsítő sétát is, melynek során idegenvezetőnk mutatja be a negyed történetét, a program végén frissítő limonádé várja a vendégeket.
A kézműves Boltok utcájának üzletei is csatlakoznak a levendulaszürethez,
• A CsokoLáda Csokibolt 10% kedvezményt biztosít a levendulás bonbon és a levendulás ét- és tejcsokoládé tábla árából.
• A Nosztalgia Cukorkabolt 10% kedvezményt biztosít a levendulás selyemcukor árából.
• A Signo Galéria 10% kedvezményt biztosít a levendulás termékek árából (szappan, illatpárna, illóolaj)
Forrás: ZSÖK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Napsütéses, kellemes napunk lesz hétfőn
- Bánki Erik majd' negyven év után...
- A lucfenyők már feladták, nem bírják...
- Ezen a napon robbant fel negyvenc éve...
- Szakvezetéssel járhatjuk be ismét a...
- Minden eddiginél korábban indul a MÁV...
- Jön a ballagás, az anyák napja, jön a...
- Az erős, viharos szél felkavarhatja a...
- Faggyal, havazással és széllel...
- A vevők helyett a kommandósok várták...

