Lefüleltek egy megrögzött tolvajt a pécsi zsaruk
2023. március 28. kedd 14:44

A pécsi rendőrök hatrendbeli lopással gyanúsítanak egy 30 éves helyi férfit.
Elfogták, majd előállították a rendőrök hétfőn azt a 30 éves pécsi férfit, aki több vagyon elleni bűncselekmény elkövetésével is gyanúsítható.
A beszerzett adatok alapján a férfi élettársával - egy 21 éves pécsi nővel - tavaly szeptemberben egy oktatási intézményből eltulajdonított egy mobiltelefont.
Decemberben két esetben használta ki a kínálkozó alkalmat a vasútállomáson arra, hogy mire a tulajdonosok visszaérnek, a rövid időre őrizetlenül hagyott poggyászaikat - a benne lévő ruhákkal iratokkal, értékekkel - magával vigye, de idén márciusban attól sem riadt vissza, hogy az állomás parkolójában egy férfi hátizsákját a válláról leemelje, majd elfusson vele.
A nyomozók a férfit gyanúsítják egy januári bolti lopással is, ekkor egy pécsi bevásárlóközpontban lévő elektronikai üzletből lopott el egy notebookot.
Kihallgatását követően a gyanúsítottat őrizetbe vették, majd kezdeményezték a letartóztatását. Ellene hatrendbeli lopás elkövetése miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.
Forrás: BVRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Drámai döntés: felfüggesztik a...
- Melegszik az idő, 27 fok is lehet...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Egyhetes rendőrségi razzia indul az...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Alaposan megtépázta a csütörtöki...
- Hídépítés Mohácsnál: a befejezés...

