Leégett egy pizzasütöde éjszaka a Tímár utcában, nem sérült meg senki
2017. augusztus 08. kedd 08:51

Teljes terjedelmében égett egy pizzéria (pontosabban egy pizzasütésre használt épület) a Timár utcában. A tűzoltókat hétfőn késő este riasztották.
A tűz oltását egy porral oltó készülékkel kezdte meg a tulajdonos, de nem járt sikerrel. Mikor a beavatkozók a helyszínre érkeztek, már a teljes tetőszerkezet lángokban állt.
A belvárosi épület közvetlen közelében több lakóingatlan is áll, amelyek védelméről a tűzoltással egyidejűleg gondoskodni kellett. A fa tetőszerkezet és a sok éghető anyag - főként bútorok - miatt, gyorsan terjedtek a lángok.
A tüzet három irányból oltották a beavatkozók, amelyet fél óra alatt megfékeztek. A vendéglátó egységből három propán-butángáz palackot és egy szén-dioxidpalackot is kihoztak a tűzoltók.
Az eset során teljesen kiégett az épület, amelyben a berendezési tárgyak is tönkrementek.
A közeli ingatlanokban nem esett kár, és személyi sérülés sem történt.
A tűzoltók három órán át dolgoztak a helyszínen, amelynek keretében tűzvizsgálati helyszíni szemlét is tartottak.
Képünk illusztráció.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lerobbant mozdony miatt késnek a...
- A helyzet fokozódik: narancs...
- Kissé enyhül a forróság vasárnap,...
- A hó végéig jelezhetik igényeiket az...
- Egységes járóbeteg-irányítási...
- Szó bennszakad, hang fennakad:...
- Régi fényében kapja vissza Pécs a...
- Nem működik a jegyvásárlás a MÁV...
- A villanyt néha Alvics Gyulánál is...
- Nevelőszülői képzést indít Baranyában...