Látta Bándy Katát? - a fiatal hölgy vasárnap hajnalban tűnt el Pécsett
2012. július 09. hétfő 17:26
Eltűnt egy fiatal lány szombatról vasárnapra virradóra Pécsett. Utoljára a Kórház téren észlelte a térfigyelő kamera, mikor a Széchenyi tér irányába haladt hajnali két óra után.
Szombatról vasárnapra virradóan eltűnt Bándy Kata Pécsett. Ismerősei utoljára a Hungária utca-Nagy Jenő utcák kereszteződésénél látták hajnali kettő óra környékén, de a hozzátartozók elmondása szerint a Kórház téren még felvették a térfigyelő kamerák, ahogy a Széchenyi tér irányába haladt a Dugonics utcai otthona felé.
A 25 éves, körülbelül 155-160 cm magas lány fekete felsőt és narancssárga, térdig érő szoknyát viselt eltűnésének éjjelén, ahogy az a mellékelt fotón is látszik.
Aki bármilyen információval bír Bándy Kata hollétét illetően, az hívja a 107-es rendőrségi hívószámot, vagy pedig a 30/773-93-45-ös telefonszámot!
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nem látjuk őket, de az éneküket...
- Szeptembertől ismét emelkedik a...
- Pontyokból érkezett utánpótlás két...
- Rengeteg pénzt fizetett vissza a MÁV...
- Zivatarokra, jégesőre figyelmeztetnek...
- A pécsi börtönnél is működik az...
- Kétnapos búcsúra várják a híveket a...
- Idén már 61 ember veszítette életét...
- Nevelőszülői képzést indít Baranyában...
- Szerdán este minden kiderül a pécsi...