Könyvbemutatóval nyílik az ország első Kilófaló-étterme

2011. december 07. szerda 16:38

Pécsett, a Gilice Panzió&Étteremben nyílik meg az ország első Kilófaló-étterme, ahol a cukorbeteg, fogyni vágyó vagy diétázó vendégek is nyugodtan elfogyaszthatnak akár komplett menüsort is. A megnyitót december 9-én, péntek délután öt órakor tartják. 

Minden ételt dietetikus ellenőrzött és hagyott jóvá, így az előételek, levesek, főételek és desszertek egyike sincs káros hatással az emberi szervezetre.

A kilófaló egy fantázianév, Szoó Judit receptkönyveire utal, melyek hagyományos ételeket tartalmaznak úgy átalakítva, hogy mértékletes fogyasztás mellett bárki nyugodtan eheti őket.

A szerző hatodik könyvének, a Kilófaló népi ételeknek december 1-jén volt a budapesti bemutatója, vidéken azonban először Pécsen, a Gilice Panzióban kerül erre sor.


Polgármesteri Hivatal