Kerítésnek, majd fának ütközött egy részeg sofőr
2018. július 31. kedd 09:57

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába hétfőn délután érkezett bejelentés arról, hogy Pécsváradon közlekedési baleset történt.
A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy egy személygépkocsival közlekedő 65 éves helyi férfi a település határában előbb egy ház kerítésének, majd egy fának ütközött.
A férfi a gépkocsival a történtek ellenére sem állt meg, hanem közel ötven métert továbbhaladt, majd végül egy kapubejárónál az árokba hajtott.
A balesetben a gépkocsivezető könnyebben megsérült, ezért a mentők kórházba szállították. A helyszínen a vezetővel szemben felmerült az ittasság gyanúja, ezért a rendőrök további mintavételre intézkedtek.
A férfi ellen - vezetői engedélyének elvétele mellett - járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Komlói Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Csípős éjszaka után kedden visszatér...
- Az első magyar női mentőápolót...
- Apa és fia rabolt ki egy férfit egy...
- Cserbenhagyó bringást keresnek a...
- Még el sem indult, máris késik egy...
- Ha tűzoltónak menne, most szeretettel...
- Orbán: ha felveszik Ukrajnát az...
- Tűz ütött ki Pécsett, egy kertvárosi...
- Nem kell félni az ártalmatlan...
- Amikor Mohácsról is Pécsre tódult a...