Holttestet találtak Pécsett, egyelőre nem azonosították
2025. június 11. szerda 07:20

Ismeretlen férfi holttestére bukkantak a rendőrök június 5-én Pécsett, egyelőre nem sikerült azonosítaniuk a kilétét.
Amint azt a rendőrség a honlapján közölte, a férfi, testmagassága körülbelül 171–175 cm, testalkata vékony. Fogazata hiányos, és különösen figyelemre méltó, hogy az állkapcsa a bal oldalon törött volt, amelyet hat darab csavarral rögzítettek – ez az orvosi beavatkozás segíthet a beazonosításban.
Ruházatának leírása: egy világos színű, rövid ujjú Adidas póló, melynek bal mellrészén hímzett Adidas-logó és alatta felirat található. Egy piros-fehér nagy kockás póló, XS méretben. Egy sötét színű, M-es méretű melegítőnadrág, oldalán három csíkkal.
A rendőrség várja azok jelentkezését, akik bármilyen információval rendelkeznek az elhunyt személy kilétével kapcsolatban.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Februárban dupla nyugdíj érkezik, és...
- Kedden is felhős, esős időt várnak az...
- Ősz derekán már fogadhatja az...
- Kedden jön az enyhülés, előtte még...
- Berobban a kánikula, 37 fok is lehet...
- Ónos eső miatt adtak ki...
- Itt a friss lista: ezek az orvosi...
- Nézőpont Intézet: egyre valószínűbb a...
- Bemutatták a Fidesz-KDNP egyéni...
- Orbán Viktor: 16 éve azt tesszük,...

