Hárman súlyosan megsérültek - szerencsére nem igaz
2011. április 04. hétfő 15:43
A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karán működő Experimentalis Oxyológia Munkacsoport - az Egészségügyi Felsőoktatási Napok keretében - katasztrófabemutatót tartott a Szigeti úti Elméleti-tömb udvarán.
NÉZZE MEG KÉPGALÉRIÁNKAT:
A szimuláció története: egy lovaskocsi és egy személygépkocsi közúti balesetet szenved, ahol hárman súlyosan, életveszélyesen megsérülülnek (egy 7 éves kisfiú, egy fiatalember, aki a személygépkocsiba szorul be, és egy férfi, aki a szekér alá szorul). Kimentés közben a személygépkocsi berobban és elkezd lángolni.
Fotó: Dittrich Éva
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hídépítés Mohácsnál: a szigeti...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Éjjel sem frissül fel igazán a...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Magyar Péter: nem uralkodni fogok...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

