Halál az M6-os pesti részén: a forgalommal szemben hajtott
2011. november 16. szerda 00:07
Egy ember meghalt, négyen súlyosan megsérültek kedd este az M6-os autópálya 15-ös kilométerénél levő felhajtónál történt karambolban - közölte a rendőrség az MTI-vel.
Eddig ismeretlen okból frontálisan ütközött két autó az M6-os autópálya Pécs felé vezető oldalán, a 15-ös kilométernél lévő felhajtónál. A balesetben a feltehetően szabálytalanul közlekedő jármű vezetője életét vesztette, két utasa, valamint a vétlen sofőr és utasa súlyosan megsérült - mondta el Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
A mentőszolgálat sajtóügyeletese, Valics Dezső arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a négy sérült közül kettőt a Honvéd Kórházba, egyet a Merényi Gusztáv kórházba, egyet pedig a Szent János Kórházba szállítottak; az előzetes információk szerint mind a négyen súlyos sérüléseket szenvedtek.
Kisdi Máté a Fővárosi Tűzoltó-parancsnokság szóvivője azt közölte: a fővárosi tűzoltóság mintegy harminc munkatársa vett részt a mentésben, a roncsok közé szorult sérülteket speciális eszközök segítségével szabadították ki.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Élőláncot alkotva keresnek egy...
- Nagyot fog csalódni, aki napsugaras,...
- Álomházasságot dúlt fel Ördög Nóri
- Úgy tűnik, a Hunyadi utcában...
- Angliáig jutott a Mohácsi-szigetről...
- Beszorult egy ember a roncsok közé...
- Pécs egyik látványossága is lehetne a...
- Mutatjuk, mire hajtanak a NAV...
- Ennyi volt: leállnak a pogányi...
- Tűz ütött ki egy baranyai házban, a...