Gazdaságfejlesztési keret a pécsi vállalkozásoknak
2010. február 12. péntek 21:07
A megyei kereskedelmi és iparkamara 2008. őszén, a gazdasági válság kezdetén kezdeményezte a megye nagyobb városi önkormányzatainál a kis- és középvállalkozások támogatását.
Pécsett csütörtökön a 2010. évi költségvetés elfogadásakor egyéni képviselői módosító indítvány alapján 100 millió Ft összegű keretet szavazott meg a testület. A döntés egyhangú volt, és valamennyi megválasztott képviselő az igen gombot nyomta meg.
A módosító indítvány elfogadásával Pécs város is megteremtette a rendszer bevezetésének alapfeltételét. A 100 milliós keretből az idén 30 millió, jövőre 70 millió Ft használható fel. Döntés született arról is, hogy a keret felhasználásának részletes feltételeit a Közgyűlés márciusi ülésére kell beterjeszteni. Ezt követően hirdetik ki a pályázatot.
Bővebben: http://www.pbkik.hu/index.php?id=13903
Forrás: Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Két baranyai városban készülhetnek a...
- Pécs-Villány-Mohács: pótlóbuszok...
- A baranyai strandok többsége a...
- Juhász Dorka megsérült, egyelőre...
- Michelisz Norbert megnyerte aTCR...
- Ismét számba veszik az erdei...
- Elsöprő a plusz kéthavi nyugdíj és a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Komlói rablót keresnek a rendőrök: ki...
- A pécsi Pitbull lett Gulyás helyett...

