Forgalmirend-változás: csütörtöktől két hétig zsákutca a Munkácsy utca egy része
2017. augusztus 16. szerda 15:25

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. szakemberei Pécsett a Munkácsy Mihály utcában ivóvíz és szennyvízbekötő vezetéket építenek ki, amely miatt várhatóan augusztus végéig forgalmirend-változásra lehet számítani a belvárosban.
A Munkácsy Mihály utca 10-17., ill. 27-31. házszámok közötti szakasza, valamint a Gábor utca zsákutca lesz, azaz a Gábor utcából nem lehet kikanyarodni a Munkácsy Mihály utcára. A munkálatok ideje alatt a Toldi Miklós utca forgalmi rendje is megváltozik: a Munkácsy Mihály utcából lehet majd behajtani, míg az utcán áthaladó forgalom a Tímár utcán folytathatja útját.
A forgalmirend-változás miatt a munkálatok ideje alatt a Perczel Miklós utca elérhetősége is változik: a Felsőmalom utca irányából a Munkácsy Mihály utcán keresztül nem közelíthető meg, hanem csak a Hal tér irányából (a Tímár, Goldmark Károly, Munkácsy M., valamint a Kisfaludy Sándor utca érintésével). Kérjük, figyeljék a kihelyezett jelzéseket!
A munkálatok ideje alatt időszakos nyomásesésre, átmeneti, rövid ideig tartó vízhiányra számíthatnak a környéken lakók, akiket a szolgáltató szórólapokon értesít.
Forrás: TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Mesélnek a képek, merengünk a múltak...
- Mediterrán hangulat T. Varga László...
- Vastapssal díjazta a közönség a Pécsi...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Egy sebész a műtőben villogjon, ott...
- Már tényleg unalmas: újabb ködös,...
- Orbán Viktor: fel kell készülni, hogy...
- Eltűnt egy 14 éves pécsi kislány,...
- Idén is szállást keres a Szent Család...
- Napokon belül jönnek a nemzeti...

