Félmillió forint értékben lopott ékszert egy nő
2018. február 18. vasárnap 10:06

Közel félmillió forint értékben lopott el ismerősétől ékszereket egy nő Keszüben.
Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a Pécsi Rendőrkapitányság az ellen az 50 éves szigetvári nő ellen, aki alkalmi férfi ismerősétől lopott el 2017 szeptemberében egy aranygyűrűt, és egy arany karkötőt.
A rendőrségtől tavaly decemberben a férfi kért segítséget azért, mert észlelte ékszerei hiányát. A nyomozás során alkalmi nő ismerősére terelődött a gyanú, aki gyanúsítotti kihallgatásán beismerte tettét, és elmondta, hogy az ékszereket egy zálogházban értékesítette, majd a pénzt elköltötte. Az ékszereket a rendőrök lefoglalták és visszaadták a tulajdonosnak.
A nyomozást a rendőrség a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A kánikula mellett frissítő zivatarok...
- Hatalmas kígyóhoz riasztották a...
- Jakubinyi László a Jó ember-díj idei...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Késelés a Széchenyi téren: egy 18...
- Vérző turistát menekítettek le a...
- Két fiatal követett el késes támadást...
- Extrém alacsony kisvizek jellemezték...
- Már a nyári menetrend szerint járnak...
- Lezárták az M60-as autópálya egy...