Eltévedt, majd megsérült a pécsbányai gombázó asszony
2014. szeptember 17. szerda 09:57
Egy pécsi nő telefonált hétfőn délután kétségbeesetten a rendőrség ügyeletére, hogy a reggeli órákban otthonából elindult gombázni a környélbeli erdőbe, azonban eltévedt, majd miközben a kiutat kereste, elesett és nem tud lábra állni.
A pécsbányai körzeti megbízott ezt követően folyamatos telefonos kapcsolatban maradt a bejelentővel, és a szolgálati gépkocsival kürtjelzést adva próbálta őt az általa elmondottak alapján megtalálni.
Mikor a 48 éves nő már közelről hallotta a jelzést, a körzeti megbízott és vele lévő két rendőrjárőr gyalogosan folytatták útjukat. Végül még időben sikerült az eltévedt nő nyomára akadni, akit a helyszínre érkező mentősök elláttak, így otthonába a kora esti órákba hazatérhetett.
EQM - BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Csípős éjszaka után zivatarok...
- Ennyi volt: leállnak a pogányi...
- Alapításuk 150. évfordulóját...
- Tévéostrom: a baranyai rendőrök úgy...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Angliáig jutott a Mohácsi-szigetről...
- Megdőlt egy szakállas országos...
- Már több mint félmillióan küldték...
- Több mint másfél hónapja hiába...