Először rendezik meg a Pécsi Tüke Napot a Tettyén
2016. június 24. péntek 07:30

Pénteken, Szent Iván napján és éjjelén elvarázsolt kertté lényegül Pécs varázslatosan mesés városrésze, a Tettye az első Pécsi Tüke Nap alkalmából délután öt órától egészen az éj közepéig.
Bábelőadás, fényfestés, játszóház, koszorúkészítés és arcfestés, a zeneszigeteken kamaramuzsikusok várják az érdeklődőket.
Délután öt órától a MárkusZínház előadásában Az égigérő fa című darabot tekintheti meg a közönség a Tettye játszótéren.
Hat órától a Tettye színpadon musical műsor lesz Győrfi Annával, Stubendek Katalinnal, Götz Attilával és Kállai Gergővel, majd fél nyolctól fellép a Zolbert trio. Este kilenc órától a Misina Táncszínház adja elő az Itt a világ közepe című darabot, majd 10 órától a Makrancos Katát.
A Mésztufa-barlanban 20, 21, 22, és 23 órakor indul tárlatvezetés 50 százalékos kedvezménnyel
Forrás: iranypecs.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Gyermekpornográfia miatt kerestek az...
- Autóval ütközött Pécsett egy motoros,...
- Ébresztő úttörőzenekarral, majálisok,...
- Nagyon rákészülnek a hosszú hétvégére...
- Egy magyar városban megtilották a...
- A hét leghidegebb éjszakája áll előttünk
- Szomjaznak a földek, kritikus az...
- Ismét számba veszik az erdei...
- Csaknem végzett két testvér egy...
- Szupersztár lenne Fásy...

