Egy baranyai gyorshajtót oda-vissza is bemértek a rendőrök - Két csekk is érkezik
2020. augusztus 13. csütörtök 12:20

Közlekedésrendészeti akciót tartottak a rendőrök Baranyában. Volt olyan, aki kétszer is gyorsan hajtott, amikor a sebességmérő műszer felvételt készített róla.
A rendőrök 2020. augusztus 10-én összehangolt közlekedésrendészeti akciót tartottak Komló illetékességi területén. Az ellenőrzések célja elsősorban a közlekedési balesetek megelőzése, a jogsértő módon közlekedők forgalomból történő kiszűrése volt. A sebességmérés tapasztalatai azt mutatják, hogy a járművezetők továbbra sem számolnak a gyorshajtás kimagasló baleseti kockázatával.
A sebességmérés során összesen 4606 elhaladó jármű sebességét ellenőrizték, amelyből 89 esetben lépték túl a megengedett sebességet. A rendőrök 72 esetben közigazgatási bírságot, valamint 17 alkalommal helyszíni bírságot szabtak ki. A helyszíni bankkártyás befizetés lehetőségével 17 gyorshajtó élt.
Volt olyan járművezető, aki lakott területen belül, ugyanott első alkalommal 75 km/h sebességgel, majd visszafelé haladva 67 km/h sebességgel közlekedett, így ő dupla bírságra számíthat.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fejlesztés a Gyermekklinikán
- Keddi lapszemle: az LMP-nek nem kell...
- Ajándékkal lepte meg a környezetvédő...
- Nagy az érdeklődés a Tüke Kártya...
- Árván maradt Kamarás Iván fia
- Hetek óta hiába keresnek egy 14 éves...
- Kamion gázolt el egy idős asszonyt...
- Gomolyfelhők zavarhatják szerdán a...
- Ukránokból álló bűnbandát kapcsoltak...
- Mindent a szemnek, semmit a kéznek:...

