Döbbenet: Bándy Katát meggyilkolták - Megtalálták a holttestét

2012. július 11. szerda 16:52

Frissítve: 2012. július 11. szerda 18:39

Döbbenet: Bándy Katát meggyilkolták - Megtalálták a holttestét

Azonosította a rendőrség Bándy Kata, eltűntként keresett fiatal nő holttestét Pécsett, a Délibáb utcához közeli bokros területen szerda délután - számolt be a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.

Az elsődleges adatok szerint a nőt megölték, a pontos körülményeket igazságügyi orvosszakértő bevonásával vizsgálja a rendőrség.

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztályán külön nyomozócsoport folytatja a nyomozást emberölés bűntett megalapozott gyanúja miatt.


Korábban írtuk: 

Holttestet talált egy férfi Pécsett, a Délibáb utcában, egy bokor tövében szerda délután - adott tájékoztatást a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság. A helyszín néhány száz méterre található az eltűnt pécsi rendőrpszichológus lakhelyétől. Az MTI úgy értesült, Bándy Kata holtteste került elő.

A rendőrök ezekben a percekben a halott azonosítási vizsgálatát végzik, közben a bűnügyi helyszínelők lezárták a környéket, és megkezdték a szükséges nyomkutatást.

Ismert, a Pécsett, vasárnap hajnalban eltűnt rendőrpszichológus a helyszíntől nem messze, a Dugonics utcában lakik. 

Az MTI bűnügyi forrásból úgy értesült, hogy feltehetően az eltűntként keresett pszichológusnőt találták meg.


Képünkön: rendőrök dolgoznak a pécsi Délibáb utcában, ahol megtalálták az eltűntként keresett rendőrségi pszichológus, Bándy Kata holttestét.

EQM - Fotó: Kálmándy Ferenc/MTI