Bővíti informatikai központját az Aldi, ötven új munkahelyet hoznak létre Pécsett
2018. március 08. csütörtök 10:26

Önálló cégbe szervezi és Pécsen új irodával bővíti a Magyarországon elhelyezett informatikai támogatási központját az Aldi.
A német üzlethálózat csütörtöki közleménye szerint az új szolgáltató központ legalább 50 új munkahelyet teremt a baranyai megyeszékhelyen.
A magyarországi központ biztosítja az Aldi Dél vállalatcsoport új informatikai rendszerének üzemeltetését és több ezer üzlet informatikai rendszerének zavartalan működését - írták.
Felidézték, hogy az Aldi 2013 óta már működtet informatikai központot Magyarországon: a biatorbágyi iroda feladatai az elmúlt 5 évben jelentősen bővültek, így mostanra magasabb szintű szolgáltatásokat biztosít, létszáma pedig több mint a kétszeresére - majdnem száz főre - bővült.
Az átszervezéstől az Aldi hatékonyabb informatikai segítségnyújtást és a cég növekedésének biztosítását várja.
MTI - Fotó: Pixabay
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Bólyi színjátszók elevenítik meg...
- A miniszterelnök összehívta a védelmi...
- Hat határsértőt tartóztattak fel...
- Átmenetileg változott a M6-osra való...
- Egyhetes, országos rendőrségi razzia...
- Jön a pécsi buszos sztrájk: így...
- Teljes útzár mellett folytatják a...
- Texas Bár: íme, a titkos alagút, ahol...
- Két falu kerül a NAV baranyai...
- Orbán Viktor: velünk, a mi...

