Baranyai főtitkára van a nemzetközi védelmi fórumnak
2015. október 29. csütörtök 08:38
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóságon a napokban tartották az Európai Önkéntes Polgári Védelmi Szervezetek Fórumának V. Konferenciáját, ahol ismét szervezet főtitkárának választották dr. Dalnoki Zsolt tűzoltó alezredest.
A konferencia fővédnöke Pintér Sándor belügyminiszter, védnökei dr. Tollár Tibor az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság főigazgatója, és dr. Patyi András a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen rektora volt.
A konferencián megválasztották a szervezet elnökét, főtitkárát és az operatív tevékenységet végző Koordinációs Tanács öt tagját választották meg.
A konferencia nyílt szavazással elnöknek dr. Endrődi István tűzoltó ezredest, főtitkárnak dr. Dalnoki Zsolt tűzoltó alezredest, a Baranya Megyei Védelmi Bizottság titkárhelyettesét választotta meg újra.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Drogdíler-párosra csaptak le a...
- Immár jogerős az országgyűlési...
- Napsütéses, ragyogó napunk lesz...
- Idén kisebb árvaszúnyograjzás várható...
- Ilyen volt az 1986-os május elseje...
- Már csak néhány gólyafészek lakatlan...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A pécsi Pitbull lett Gulyás helyett...
- Elsöprő a plusz kéthavi nyugdíj és a...

