A 400 ágyasba költözik a koronavírus ellátó központ
2020. május 29. péntek 16:05

Jövő keddtől a PTE Klinikai Központ Koronavírus Ellátó Központ sürgősségi betegfogadó egysége a Rákóczi út 2. szám alól a Janus Pannonius Klinikai Tömb Sürgősségi Betegellátó Osztályra (7624 Pécs, Ifjúság út 13.) költözik.
A járványügyi helyzet kedvező alakulása ellenére továbbra is kérik a betegeket, hogy akinek akut légúti tünetei vannak (lázas, köhög vagy hirtelen jelentkező légszomja van), először telefonon keresse fel a háziorvosát.
Amennyiben a háziorvos úgy ítéli meg, hogy a beteg további kivizsgálása indokolt, akkor a Janus Pannonius Klinikai Tömbben (volt 400 ágyas klinika) található Sürgősségi Betegellátó Osztályt kell felkeresni.
Forrás: PTE
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hoppál Hunor a tévében pörköl oda a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Az Opera és a Nemzeti Színház is...
- Halálos baleset miatt teljes útzár...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Hol csobbanhatunk Baranyában?...
- Rohamosan apad a Duna Mohácsnál is

