Jótékonysági akció kezdődik a Gyermekklinika részére
2011. november 14. hétfő 07:12
A PTE orvosi karának Vöröskeresztes Alapszervezete és a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt Baranya Megyei Szervezetének közös jótékonysági akciója kezdődik november 14-én a pécsi Gyermekklinika részére.
A Kapcsolj egy szemet a lánchoz! elnevezésű program során 200 Ft értékben jelképes láncszemet lehet vásárolni a vöröskeresztes gyűjtőpontokon, amellyel a kis gyermekek gyógyulását lehet segíteni.
Az akcióhoz a város több általános és középiskolája, valamint a PTE több kara is csatlakozik. Ha még szebbé tenné valaki a kis betegek karácsonyát, akkor vigyen magával használt, de jó állapotú játékot, mesekönyvet, illetve gyermekruhát.
Kérdés esetén keressék a Vöröskereszt önkénteseit vagy írjanak a [email protected] címre. Az események figyelemmel követhetők a Vöröskereszt facebook-oldalán is.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megkezdődött az Országgyűlés alakuló...
- Nem igazán ment a tudásteszt a fiatal...
- Gulyás Gergely: a Fidesz-KDNP...
- Megválasztották az Országgyűlés...
- UFO-aktákat hozott nyilvánosságra az...
- Retró expresszel is elutazhatunk...
- Több mint kétmillió beteget látnak el...
- Rohamosan apad a Duna: Mohácsnál egy...
- Magyar Péter: nem uralkodni fogok...
- Faggyal, havazással és széllel...

