Zavarta, hogy sír, eltörte öthónapos gyermeke felkarcsontját
2019. április 16. kedd 08:41

Súlyosan bántalmazhatta öthónapos kisfiát egy ötvöskónyi férfi, a bíróság a Somogy Megyei Főügyészség ügyészének indítványára letartóztatta a gyanúsítottat - tájékoztatta a főügyészség az MTI-t kedden.
Az apa a megalapozott gyanú szerint február és április között többször is erőszakos magatartást tanúsított gyerekével szemben, mert feldühítette a sírása. Egyszer úgy megrángatta a csecsemő jobb karját, hogy eltört a felkarcsontja, és bántalmazta a kisfiú védelmére kelő élettársát is.
A feltételezett elkövetőt védekezésre képtelen személy sérelmére elkövetett súlyos testi sértés, kiskorú veszélyeztetése, valamint kapcsolati erőszak miatt vonhatják felelősségre - közölték.
A nyomozás során igazságügyi orvos szakértő bevonásával vizsgálják, hogy a bántalmazás következtében a gyermeknek keletkezett-e súlyosabb, esetleg közvetlen vagy közvetett életveszéllyel járó sérülése - jegyezték meg.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pénzzel teli tárcát talált két cigány...
- Megint a szokásos: köd és felhők...
- Szállást keres szombaton a Szent...
- Ilyen volt Pécsett a karácsony előtti...
- Megérkezett Pécsre Betlehemből a...
- A következő helyszíneken és...
- Hónapok óta hiába keresnek egy fiatal...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Brutális gyilkosság Pécsett:...
- Eltűnt egy 14 éves mohácsi lány, egy...

