Vasárnap este rendezik a Magyarország Szépe versenyt, komlói lány is szerepel a döntőben

2015. június 21. vasárnap 08:00

Vasárnap este rendezik a Magyarország Szépe versenyt, komlói lány is szerepel a döntőben

Ma este rendezik meg a Magyarország Szépe versenyt, amelyet a Duna csatorna élő adásban közvetít. A komlói Orosz Rea is döntős. 

A 19.30-kor kezdődő műsorban 16 lány verseng a Magyarország Szépe címért, amelynek nyertese képviselheti majd Magyarországot a Miss World 2015 nemzetközi döntőjén a kínai Szanjában.

A több mint ezer jelentkező közül az első két szakaszban a zsűri 21 versenyzőt választott ki, szépségük mellett rátermettségük, nyelvtudásuk és tájékozottságuk alapján. A továbbjutók egy felkészítő táboron vehettek részt, ahol további öt versenyző esett ki, így a Tatár Csilla és Harsányi Levente vezette élő műsorban 16-an küzdhetnek a Magyarország Szépe címért.

A versenyen a zsűri egy királynőt és két udvarhölgyet választ ki, de a közönség is szavazhat a neki legjobban tetsző versenyzőre, így a komlói Orosz Reára is, többek között a www.hirado.hu oldalon. 

Képünkön: Kulcsár Edina, a Magyarország Szépe tavalyi győztese (jobbra) az idei verseny résztvevőivel beszélget.

MTI - Fotó: Koszticsák Szilárd