Ünnepi változások a tömegtülekedésben
2010. december 22. szerda 09:25
A Volánbusz december 24-én a szabadnapi, 25-én a munkaszüneti napi, 26-án pedig a vasárnapi menetrend szerint közlekedteti járatait. December 24-én az utolsó buszjáratok Budapestről általában délután 4 és 5 óra között indulnak el.
A két ünnep között a tanítási szünetes munkanapra vonatkozó menetrend lesz érvényben, így egyes vonalakon kevesebb járat közlekedik. December 31-én a tanítási szünetes pénteki, január elsején pedig a munkaszüneti napi menetrend szerint közlekednek a Volánbusz járatai.
Az ország többi Volán társaságánál ugyanez a menetrend lesz érvényben.
A MÁV 23-án a pénteki, 24-én a szombati, 25-én az ünnepnapi menetrend szerint közlekedteti szerelvényeit. Azokon a vonalakon, amelyeken nagyobb utasforgalom várható, több kocsival indítják el a vonatokat. A vasúttársaság azt javasolja az utazóknak, hogy a sorban állás elkerüléséért interneten, vagy elővételben vegyék meg a jegyeket. A szilveszteri és az újévi közlekedési rend nem változik, minden nap az előzetesen meghirdetett menetrend lesz érvényben.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Drogdíler-párosra csaptak le a...
- Immár jogerős az országgyűlési...
- Napsütéses, ragyogó napunk lesz...
- Idén kisebb árvaszúnyograjzás várható...
- Ilyen volt az 1986-os május elseje...
- Már csak néhány gólyafészek lakatlan...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A pécsi Pitbull lett Gulyás helyett...
- Elsöprő a plusz kéthavi nyugdíj és a...

