MSZP-s videó: nem találják a "partizánokat"
2010. május 03. hétfő 11:29
Felemás eredménnyel zárult az a belső vizsgálat, amely a szocialisták adatbázisát leleplezni kívánó videó kapcsán indult - írta hétfői számában a Népszabadság, amelynek információi szerint a belső nyomozás megállapította, hogy mikor és milyen kóddal léptek be a "partizánok", de azt egyelőre nem tudni, hogy pontosan kik készítették a felvételt.
A napilap emlékeztetett: a Kubatov-ügy után előkerült szocialista videón egy besötétített szobában egy férfi eltorzított hangon arról beszél, hogy az MSZP-nek is van illegális adatbázisa a választókról.
A Népszabadság információi szerint az ügyben indított belső vizsgálat megállapította, hogy a felvételt készítők a VIII. kerületi irodavezető kódjával léptek be április 7-én, hajnalban. A videó egy nappal később jelent meg. A lap szerint az illetőt meghallgatták, és egyelőre nem bizonyított, hogy köze lenne a felvételhez. A belső vizsgálat azt is feltárta, hogy egy "klónozott" gépről léptek be a rendszerbe, vagyis nem a párt számítógépéről.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Autóval ütközött egy motoros Orfű...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Ismét itt a kánikula, máris kiadták a...
- Buszbotrány - Jáhn: Tóthék tudták
- Nagyon meleg lesz vasárnap, irány a...
- Rendkívüli bejelentés: több mint...
- Javában tart a nyári véradókampány,...
- Ismét cápát láttak az Adriában,...
- Három éve várja a vevőket az új pécsi...
- Vége a pótlóbuszozásnak, befejeződőtt...